38708605
Тел:
 (097) 635-92-12;
         Вам перезвонить?

Очищення води для виробництва

Компанія «Перша вода» надає комплекс послуг з проектування, виготовлення, монтажу, запуску та сервісного обслуговування обладнання для очищення води та водопідготовки у різних промислових галузях. Наші фахівці виконали тисячі проектів водопідготовки та очищення води, зокрема для найбільших підприємств України.

Крім типових рішень, фахівці компанії розроблять системи очищення води , що задовольняють вашим специфічним вимогам, виходячи з якості вихідної води, режиму водоспоживання та водовідведення, необхідного ступеня автоматизації та необхідної якості водоочищення.

Референц-лист Компании "Перша вода" за 2016-2019 года

Схема роботи з клієнтами:
Аналіз вихідної води
Підбір обладнання обов'язково починається з аналізу хімічного складу води

Складання техзавдання
Визначаємо цілі та завдання водопідготовки
Розробка проекту
Наші фахівці виробляють підбір технологічної схеми, що найбільш підходить замовнику.
Монтажні роботи
Виконуємо послуги з монтажу та шеф монтажу обладнання
Гарантія та Сервіс
Гарантуємо високий рівень сервісного обслуговування систем

Очищення води на підприємстві - специфіка та реалізація

Виробництво потребує якісної питної води не менше, ніж будинок чи квартира. Отримати чисту воду в рамках промислового комплексу чи підприємства малого бізнесу стало набагато простіше завдяки розвитку технологій водоочищення. У багатьох випадках від складу води повністю залежить стабільна робота обладнання та якість продукції. Саме тому дедалі більше підприємств на території України прагнуть покращити водопостачання за допомогою спеціального фільтраційного обладнання. Водопідготовка на виробництві схожа на той процес, який відбувається в будинках, де встановлено водоочисне обладнання. На першому етапі відбувається усунення рідини великого абразиву, органіки. Далі знижується надмірне вміст заліза, марганцю, нітратів, додаткові фільтри можуть пом'якшувати воду.

У деяких випадках на виробництві потрібен максимальний вплив на сольовий склад води та підвищений ступінь фільтрації. Це завдання можна реалізувати з використанням установки зворотного осмосу. У промисловості вона застосовується для демінералізації рідини з допомогою мембрани. Установка такого обладнання є актуальною в рамках металургії, харчової промисловості, фармакології та інших сферах.

Основні переваги фільтрів зворотного осмосу:

  • можливість зробити прісною морську воду;
  • підганяння складу рідини під потреби теплоенергетики;
  • одержання питної води максимальної якості.

Деякі модифікації таких фільтрів оснащуються обладнанням для очищення мембран хімічними реагентами.

Фільтри для виробництва мішкового типу

Мішкові фільтри – ще один спосіб отримати якісну питну воду на виробництвах різного типу. Така технологія підходить для усунення високого рівня механічних забруднень та каламутності рідини. При необхідності до комплексу водоочисного обладнання може входити пом'якшувач, який зменшує жорсткість води – цей параметр буває критичним для об'єктів малого бізнесу.

Системи водопідготовки з виробництва часто доповнюються знезалізувачами, з допомогою яких нормалізується рівень заліза і марганцю. Без цієї опції не обходиться фармацевтична та хімічна промисловість, де вимоги до складу води особливо високі.

Важливо вибрати оптимальний тип фільтрів на основі специфіки підприємства та складу рідини.  

Станція очищення рідини складається з багатьох змінних компонентів, тому обслуговування такої техніки повинно виконуватися професіоналами. Необхідно правильно підібрати тип мембрани, додаткові картриджі для комплектації фільтрів для очищення води .

Водопідготовка на підприємстві від професіоналів

Якщо ваш об'єкт малого бізнесу або промисловий комплекс потребує якісної води, яка буде відповідати вимогам виробництва, зверніться до компанії «Перша вода». Фірма надає повний комплекс послуг з монтажу та обслуговування водоочисних систем будь-якого типу, також ви можете придбати засипку для фільтру . До сфери діяльності компанії входить:

  1. аналіз якості рідини;
  2. підготовка проекту майбутньої системи;
  3. монтаж обладнання;
  4. гарантійне та сервісне обслуговування.

Після виконання роботи проводиться налагоджувальний пуск системи, подальше обслуговування фільтрів та інших компонентів водоочисної установки здійснюють працівники компанії. «Перша вода» надає послуги такого типу по всій території України, включаючи Київ та Харків . Вас приємно здивує ціна на обладнання та монтаж, що надається.